top of page

סיפורי הצלחה

+המלצות

רועי קרב דיאטה.jpg

סיפור ההצלחה של חמי תמיר. 

ד"ר טל היקרה,דר' טל היקרה,
חשוב לי להודות לך על כך שזכיתי להכירך ולהיות מטופלת שלך.
שנים של סבל נפתרו בבדיקה אחת פשוטה אשר התחננתי במשך שנים לעשותה, אך נתקלתי במבטים אשר מערערים על שפיותי. שנים שכל מה שנכנס אל פי גרם לי לייסורים וכאבי בטן קשים, החיים שלי נסובו סביב הבטן,  אובדן ימי עבודה ובכלל פגיעה בשגרת החיים, כל הסובבים אותי משפחה וחברים ידעו כי התכנונים יהיו תלויים במצב הבטן שלי.


במהלך השנים פניתי לרופאים, רופאים מומחים, דיאטנים  ושטחתי את טענותיי כי מזונות מסוימים גרומים לי לסבל רב וביקשתי לבדוק את הרגישות שלי למזון,  כל הבדיקות הסתכמו בבדיקת רגישות לגלוטן ובזה זה הסתיים.


הגדיל לעשות רופא גסטרולוג מומחה אשר רשם לי כדורים פסיכיאטרים לטיפול בתופעת המעי הרגיז, כל כך קל להגדיר כל כאב בטן בתופעת המעי הרגיז, אף אחד לא בודק מי הרגיז אותו.


כאשר נפגשנו, השאלה הראשונה שלי הייתה האם יש בדיקה שיכולה לתמוך בטענותיי, אמרת בוודאי ואכן תוצאות הבדיקה העידו כי כל מה שחשדתי במשך השנים וטענותיי אשר נדחו על הסף, אכן נמצאו מוצדקות ואף דברים שלא העליתי בדעתי עלו בבדיקה.


כיום כחצי שנה לאחר הבדיקה, אני חיה חיים מלאים מבלי לסבול מכאבי בטן, איכות החיים שלי השתפרה פלאים,  הבריאות שלי טובה מאי פעם.
על כל זה המון המון תודה לך, תודה שהאמנת לי ותודה שאפשרת לי לבצע את הבדיקה.

יישר כח, חמי תמיר.
 

סיפור ההצלחה של תמר. 

בוקר טוב ד"ר טל,
אני כותבת לך מתוך צורך להודות ולהוקיר לך תודה על עבודה נפלאה שעשית איתי בתקופה קצרה מאוד. מבקשת לנצל הזדמנות לשתף אותך שבמשך שנים רבות מאז גיל 16, בו נותחתי עקב אפנדציט מאותו היום אני סבלתי מעצירויות קשות (שבוע עד שבועיים ימים לא להתפנות) גזים, נפיחויות, צרבות, תחושות קשות איכות חיים מאוד ירודה כתוצאה מכך. במשך כ-10 שנים נטלתי באופן קבוע פעמיים ביום את האומפרדקס במטרה להקל על התחושות.


מיום שאני מטופלת על ידך עלי לציין בשמחה עצומה והתרגשות שאינני נוטלת את האומפרדקס, אין לי עצירות, אני מתפנה כל יום. ההרגשה הכללית שלי השתפרה מאוד.

תפו... תפו וזאת אחרי שנים רבות בניסיונות להקל על הסבל שחוויתי שנים שטופלתי על ידי הומאופתיים. נטורופתים, דיקור סיני עשיתי על שידי בכדי להקל ולשפר את איכות החיים.


הדבר החשוב מכל שעלי להודות לך וכל מילה מיותרת, זה הגמילה משוקולד לא האמנתי מעודי שאצליח להיגמל ולא לנגוס ולו קוביה אחת ביום. מגיל 3 לא הצליח אף מטפל לנתק אותי מהשוקולד וגם בתקופת ההריון, הריון סכרת שהייתי בשמירה קפדנית לא יכולתי להתנתק משוקולד ומזה כחודש וחצי מיום שאני מטופלת על ידך לא קרבתי לפי ולו קוביה אחת. מה שכן חייבת לציין שעברתי שבועיים מאוד קשים כאבי ראש כאבי תופת וזה בגלל הגמילה.


בקיצור כל שרציתי לומר לך תודה ענקית על הטיפול ועל ההצלחה שלך איתי בשיפור איכות חיי מבחינת המעיים והגמילה מהשוקולד ומעוד מזונות נוספים שלא האמנתי שזה יכול לקרות לי. מה שרציתי לומר שאת נפלאה ואין ליל ספק ששמך הולך לפנייך ובנוסף למקצועיות ולידענות שלך את אדם מאוד נעים ומחזק.

תודה רבה, רבה, תמר. 
 

סיפור ההצלחה של דני. 

דר" ברוריה היקרה!
הנס שקרה לנו בזכותך.
הגענו אליך במקרה אבל כנראה ששום דבר זה לא מקרי.
לפני שלוש שנים דני היה במצב קריטי: שקל 40 קילו

(גובה  1.80 ), עצירות קשה,  המוגלובין וברזל נמוכים. 
הרופא גסטרו אחרי הרבה ניסיונות המליץ על ניתוח (COLOSTOMY) מאחר ומערכת העיכול משותקת.


בפגישה הראשונה אתך לקחת על עצמך מסימה כמעט בלתי אפשרית.....
שינית את כל הקונספציה לגבי אכילה  ותוספי מזון והיום לשמחתנו הרבה  דני שוקל 63 קילו!!!
בשבילינו אין מתנה יותר טובה! 

בזכותך כל המדדים השתפרו והוא נראה טוב ובמצב רוח מצוין.
אין לנו מילים להודות לך יקרה שלנו!

תודה רבה, מרים ודני . 

סיפור ההצלחה של הלן דור. 

ברוריה יקרה,
רציתי להגיד לך כמה מילים של תודה, אומנם לא גמרנו את הטיפול אבל מגיע שתדעי שנשלחת אלי כמו מלאך טוב על ידי משפחת ריבלין, כאשר הייתי במצב של חולשה כל כך וחוסר יכולת וחוסר אנרגיות וירידה במשקל ועוד...
את אבחנת קנדידה במעיים וצדקת באבחנה מה ששום רופא טוב שהלכתי לא ידע לאבחן ולא ידע מה עושים אתי. שקמת לי את הלשון הלבנה מאוד והמחוספסת והנפוחה והפלורה במעיים גם שוקמה ולשמחתי התחלתי לעלות במשקל ולקבל אנרגיות.
ההליכה שלך אתי צעד צעד לשיקום, הזהירות שלך פלוס המקצועיות שבו את לבי. אין לך מושג עד כמה אני מברכת וזוכרת אותך יום יום לטובה.

תודה מקרב לב על אכפתיות, הלן דור.

 

bottom of page